Şehirler Arası Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinin ne olduğunu açıklamak gerekirse, evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyalarınızın tamamını ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulunduğunuz adresten teslim alarak, istediğiniz adrese teslim etme sürecidir. Bu süreç içerisinde gereken tüm prosedürler, planlama işlemleri, uygulama süreci ve kontrol etme süreci firmamıza ait olmakta ve sizin yapacağınız hiçbir işlem bulunmamaktadır.

Firmamız bünyesinde kullanılan tüm araç filomuz üst modelden oluşmaktadır. Bu da bizim eşya taşımasında güvenli bir nakliye hizmetini sağlamamıza neden olmuştur. Firmamız nakliyat konusunu planlı bir hale dönüştürmüş ve bu hizmeti verirken öncelikli olarak risksiz taşımacılığı hedef bilmiştir. Hedefimize uzandığımız bu yolda hem kalite hem hız hem de güvenli bir hizmet verebilmek adına teknolojinin de her türlü imkanını sağlamış olmakla birlikte kaliteli taşımacılık yapıyoruz. Sorunsuz ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunarak Şehirler arası nakliyat hizmetini güvenle sunuyoruz.

Şehirler arası nakliyat Profesyonellik gerektiren bir işlem olup , eşyaların sigorta ve kaskolanması gereken bir durumdur . Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde firmamız, Şehirler arası nakliyat ve güvenilir taşıma ile şehirler arası nakliyat sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan ekibimizle; Türkiye’nin birçok yerine aktif olarak şehirler arası evden eve  nakliyat hizmetimiz yapmaktadır.

Sizde yaşadığınız şehirden başka bir şehre taşınmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.!

En Uygun Fiyata En Hızlı Nakliyat

Uygun Fiyatlı Hızlı Ve Güvenilir Nakliyat

Şenkur Nakliyat olarak gelişen teknoloji ile beraber adım adım işimizi,iş gücümüzü kadrolu ekip elemanlarımızı hep geliştirdik geliştirmeye devam ediyoruz ve şu anda nakliyat sektöründe sektörün önde gelen lider firmalarından biriyiz.Tabi ki yılardır bizleri ayakta tutan müşteri memnuniyetidir.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız fiyat konusunda da en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır.

Şenkur Nakliyat olarak en uygun fiyata en hızlı nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.Durumunuz çok iyi olabilir,ya da kıt kanaat geçiniyor olabilirsiniz Şenkur Nakliyat her bütçeye uygun fiyatlandırma yaparak sizlere oldukça fazla kolaylıklar sağlamaktadır. Nakliyat fiyatları genel olarak ev eşyalarınızın hacmine, taşınacağınız evin uzaklığına ve eşyanın ineceği yada çıkacağı kat sayısına bağlı olarak belirlenir. Bu durumların dışında da fiyatı etkileyen belirli durumlar olabilir.

Şehirler arası nakliyat fiyatını belirleyen ilk unsur eleman unsurudur. Evinizi taşımak için gereken personel fiyatı oldukça fazla yükseltebilir. Asansörlü nakliyat sigortalı nakliyat gibi oldukça fazla şekillerde nakliye talebi verebilirsiniz. Kaskolu nakliyat fiyatı komple evin taşınması gibi durumlarda yine fiyatlar oldukça yükselebilir.

Şenkur Nakliyat olarak ister evden eve nakliyat,ister sigortalı nakliyat ,ister asansörlü nakliyat ister kaskolu nakliyat ne şekilde olursa olsun her türlü işlemlerinizde biz size en uygun nakliye işlemlerini sağlamaya hazırız.Nakliye işlemlerinde uygun fiyatlı olmasının yanında hızlı ve güvenilir olması da çok önemlidir.En uygun fiyata en hızlı nakliyat işlemleri Şenkur Nakliyat güvencesiyle sizleri bekliyor.

Nakliyatta Fiyat Belirleme

Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

 • Taşınacak eşyaların hacmi,
 • Nakliyesi yapılacak ev eşyalarının sayısı,
 • Nakliyat işlemini gerçekleştirecek personel ihtiyacı ve sayısı,
 • Nakliyat sürecinde kullanılacak paketleme malzemeleri,
 • Taşımacısı yapılacak yeni evin eski eve uzaklığı,
 • Nakliyat sefer sayısı,

Evet normal şartlarda yukarıda sözünü ettiğimiz bir dizi aşamalardan kaynaklı Nakliyat fiyatları değişkenlik gösterebilir. Yani söz gelimi 1+1 ev eşyalarının taşıma ücreti ile 3+1 ev eşyalarının taşıma fiyatları aynı olması zaten beklenemez .

Fiyatlandırma detaylarından kısaca bahsedecek olursak;

1 ) Taşınacak olan eşyanın hangi mesafeye gideceği : Eğer şehirler arası nakliyat olacaksa, Şehirler arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapılacaktır. Şayet ilçeler arası evden eve nakliyat yapılıyorsa bu kez fiyatlandırma seçenekleri daha makul bir rakamlar arasında olacaktır.

2 ) Evden eve nakliyat mı yoksa ofisten ofise nakliyat mı yapılacaktır :  Bu ölçüt şu açıdan değerlendiriliyor ; Eğer evden eve nakliyat yapılırsa, ev eşyası nakliyesi ofisten ofise nakliyata  göre daha ucuz fiyatlandırılacaktır. Eğer taşınacak olan eşyalar bi Ofis mobilyası gibi ağır ve titiz eşyalardan oluşuyorsa fiyatlar daha kabarık olabilmektedir.

3 ) Asansörlü nakliyat gibi daha farklı alanlardan faydalanılmak isteniyor mu ? Mesela eviniz İstanbul Kadıköy’de ve 12 katlı bir apartman dairesinde ama aşağıya indiremediğiniz eşyalarınız var. Bunun için asansörlü nakliyat firmasını aradığınızda bu hizmet bedeli bir miktar değişiklik arz eder. Asansör çalışması fiyata kesinlikle etki etmektedir.

Güvenilir Taşıma Nasıl Olmalıdır?

GÜVENİLİR TAŞIMA

Nakliyat hizmeti ciddiye alınması gereken ve asla bir aksaklığın yaşanmaması gereken bir işlemdir. Yaşanacak aksaklık hem psikolojik hem de maddi açıdan olumsuz etkileri meydana getirecektir. Ev taşıma konusunda en önemli husus güvenilir taşımadırBu güven eşyaların zarar görmemesi anlamına gelmektedir.Taşınma işlemlerinde güvenilir taşıma müşteri memnuniyetinin en başında gelmektedir. Bizim asıl amacımız evden eve nakliyat hizmeti için müşterilerimizin memnuniyetini ,karşılıklı güvenini kazanmak konusunda elimizden gelen hassasiyeti sağlamaktır.  İster evden eve isterseniz de  şehirler arası nakliyat hizmetlerimizden yararlanarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Ekibimiz eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketleyerek nakliye araçlarına yerleştirmektedir. Araçlarımızda da hiçbir sorun ile karşılaşılmaması için tüm eşyalarınızı en sağlam şekilde paketleyip yerleştirmekte ve kırılacak eşyaları güvenli bir şekilde araca yerleştirmekteyiz. Bu süreçte eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için tüm önlemleri almaktayız. Kaliteli, samimi ve dürüst bir nakliyat firması olarak her zaman yanınızdayız.

NAKLİYAT İŞLEMİ ÖNCESİ YAPILMASI GEREKEN HAZIRLIKLAR

Adım Adım Nakliyat İpuçları

 

Yeni bir eve taşınmak heyecan verici olduğu kadar stresli bir iştir.Gözümüzü açıp kapattığımızda eşyalarınız yeni evimize taşınmış, düzen kurulmuş olsa ne güzel olurdu değil mi?Planlı davranarak bu süreci kolaylaştırmak mümkün. Nakliyat gününe kadar yapmanız gerek hazırlıkları sizin için derledik;

Doğal gaz,elektrik,su ve dijital yayın  aboneliklerinizi yeni evinize taşımak için başvurun.

Günlük hayatta ihtiyacınız olmayan eşyaları(mevsime uygun olmayan kıyafetler,dergi ve kitaplar,dekoratif objeler vs.) ambalajlayarak paketlemeye başlayın.

Yıllardır kullanmadığınız veya yeni evinize uygun olmayan eşyalarınızı bağışlayın, satın Bu sayede nakliyat sürecinde  eşya kalabalığından kurtulmuş olacaksınız.

Sizinle birlikte gidecek olan eşyalarınızı sınıflandırarak kolilere yerleştirin ve yerleştirme aşamasında zaman tasarrufu sağlamak için kolilerin üzerine isim etiketi yapıştırın.

Taşınma esnasında ihtiyacımız olacak (matkap,tornavida,falçata,koli bandı vb.) aletleri küçük bir çantaya koyup yanınıza almakta fayda var.Çünkü onlarca koli arasında o küçük aletleri bulmakta zorlanabilirsiniz.

Gıda israfı yapmamak için buzdolabınızdaki yiyecekleri taşınmadan birkaç gün öncesine kadar tüketin gerekiyorsa günlük alışveriş yapın.

Özellikle bayanların kıyafet sayısı oldukça fazla olduğundan giysi paketleme işi çok daha sıkıcı ve yorucu olabilir.Giysilerinizi büyük bir çöp poşetlerine yerleştirdikten sonra elektrik süpürgesi ile poşeti vakumlayabilirsiniz. Böylece giysileriniz çok daha az yer kaplayacaktır.

 

EVDEN EVE NAKLİYAT

NAKLİYAT FİRMASI İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI

Ev taşımak, kiracılar için en büyük zahmetlerin başında gelmektedir. Yeni bir ev bulmak, eşyaları toplayıp paketlemek, iyi bir nakliyat firması bulmak ve o eşyaları yeni eve taşımak… derken iş iyice gözümüzde büyüyor. Bu yazıyı okurken bile taşınma işinden vazgeçmiş olabilirsiniz. Tam da bu noktada  biz yardımınıza yetişiyoruz.Şirketimiz hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan bu güne, sahip olduğumuz uzman kadromuz aracılığıyla evden eve nakliyat  hizmetinde profesyonel konuma gelmiştir. Böylece sizlere de sadece yeni evinizde huzurlu bir şekilde yaşamak kalıyor.

 •  TOPLAMA

Ufak ve kırılacak eşyaların toplanması özen gösterilmesi gereken bir iştir. Market ve bakkallardan koli aramak ise apayrı bir eziyettir. Bu eziyetten kurtulmanın yanı sıra iyi bir hizmet almanın faydaları şunlardır;

 • Günümüz ekonomik şartlarında yeni eşya almak biraz sıkıntılı olabilir. Mevcut eşyalarınızın kırılma ve hasar görme riskine karşı önlemler alınır.
 • Taşınma sırasında eşyalar hijyenik bir şekilde toparlanıp kolilere yerleştirilir.
 • AMBALAJLAYARAK PAKETLEME

 • Ev taşıma kargaşası içinde hangi eşya hangi hangi kolide olduğunu hatırlamak oldukça zordur. Böyle bir kargaşaya son vermek adına  eşyaların nerede olduğunu bilmek için kolilerin üzerine etiketler yapıştırılır.
 • Firmamız eşyalarınızın sizin için değerini gözeterek darbe alma,kırılma ve çizilme gibi risklere karşı gerekli tedbirleri almaktadır.
 • NAKLİYE

Taşınırken nakliye işlemine uygun araç bulmak ve eşyaların güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaşması işin son aşamasıdır. Gelişen teknoloji ile taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız.  Deneyimli çalışanlarımız sayesinde, en hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

 

Bir Nakliyat İşlemi Nasıl Olmalı?

 

Peki, iyi bir firma nakliyat sürecini nasıl yönetmeli?

Anlaşma sağladıktan sonra iyi bir firma hangi adımları gerçekleştirmek için istekli ve ısrarcı olmalıdır? Sağlıklı bir evden eve nakliyat gerçekleştirmek için müşteri ve firmanın karşılıklı olarak şu bilgileri paylaşılması gerektiğine inanıyoruz.

Nakliyat yapılacak yerin belirlenmesi ve tarafımızca eşyaların incelenmesi ve gerekli fiyat anlaşması için anlaşmalar yapılır belirtilen gün belirtilen saatte eşyalarınıza uygun araçlarımızla taşımak istediğiniz ev, ofis, depo ya gelerek sözleşme yapılır.

Daha önceden gözlem için geldiğimizde gerekli ambalaj eşyalarıyla paketleme işlemleri yapılarak taşımaya başlanır tehlikeli eşyalarla ilgili bilgiler verilerek muntazam bir şekilde paketleme ve yüklemesi yapılır. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetin kalitesi felsefemiz olan müşterimiz referansımızdır anlayışıyla özdeş bir şekilde ilerlemektedir.

Siz değerli müşterilerimize diğer firmalara oranla daha çok ekonomik ve kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız bütün ayrıcalıklarıyla siz değerli müşterilerimizin kusursuz çalışma anlayışımızdan keyif almanızı sonrasında bizlerin sizleri memnun bir şekilde taşıma sonrası bir dost anlayışıyla yaklaşım sağlamanızı hedefliyoruz. Taşıma sonrası alışma sürecinizin hızlanması açısından kaliteli bir taşıma düzenli tertipli bir yerleşme çok önemlidir sizlere bu konuda destek olarak sizin taşındığınızda herhangi bir durumdan dolayı alışma problemi çekmeyecek şekilde hızlı bir yerleşme imkânını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özgün çalışma şeklimiz ve üstün teknoloji malzemelerimizle sizlere sağlayacağımız hizmet tamamıyla müşterilerimizin memnuniyetini hedefler.

Sizde bizim ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

OFİSTEN OFİSE NAKLİYAT

PROFESYONEL OFİS TAŞIMA HİZMETİ

ofisten ofise taşıma
Ofisten Ofise Nakliyat

Ofis taşıma diğer taşımacılıklardan çok daha hassasiyet gerektiren ve uzman kadro gerektiren bir  taşımacılık hizmetidir .Ofiste  elektronik aletlerin fazla oluşu kablo vb. aparatların taşınma sırasında zarar görmesi ve karışması  kurulum aşamasında ciddi sıkıntılar doğurur.Ofis taşımacılığında biz yılların tecrübesi ve uzman kadromuz ile sizlere kaliteli nakliye  hizmeti sunmaktayız. Ürünlerinizin zarar görmeden, birbirine karışmadan özel paketleme sistemi kullanılarak ve nakliyede de aynı hassasiyeti göstererek  sorunsuz bir şekilde yeni ofisinize  nakliyesini sağlamaktayız.

Dosya ve evraklarınız toplanıp kolilere yerleştirilmesi, mobilyalarınızın demonte edilmesi ve faks makinesi,bilgisayar gibi  elektronik aletlerinizin  paketlenmesi işlemlerinde alanında uzman ekibiz görev almaktadır .Sökülen hiçbir ürünün birbirine karışmadan ve zarar görmeden ambalajlanması ve paketlenmesi sağlanır.Yine alanın da uzman taşıma personelimiz aynı hassasiyeti göstererek eşyalarınızın  araca taşınması ve araç içerisinde zarar görmeden nakliyesinin sağlanması için güvenli bir şekilde  yerleşimlerini sağlar.Araç içerisinde yerleştirilen eşyaların seyahat halinde  devrilme ve ani hareketlerden kaynaklanabilecek hasarların oluşmaması için araç içerisinde ciddi güvenlik önlemleri alınır. Eşyalarınız zarar görmeden ofisten ofise taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Deri,kumaş  koltuk ve sandalyeleriniz özel örtüleme sistemlerimiz ile taşıma esnasında çıkabilecek hasarlara karşı güvenli hale getirilir. Aynı hassasiyet gösterilerek büro ve ofis malzemelerinde uzman ekibimizin söküm ve montaj işçilikleriyle zararsız bir şekilde nakliyat sağlanır.

Bizim için bina yüksekliğinin bir önemi yok,asansör olup olmamasının bir önemi yok.Biz varsak sorunların hiçbir önemi yok .Hangi şartta olursak olalım  eşya taşıma hizmetini  güvenli bir şekilde gerçekleştirmek ve sizlerin memnuniyetini sağlamak için Şenkur Nakliyat olarak  buradayız.
Nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

EVDEN EVE NAKLİYATTA AMBALAJLAYARAK PAKETLEME

Ambalajlayarak Taşıma

Evden eve nakliyat işi, öncesi ve sonrasıyla hayatımızı uzun bir süre yorucu ve zahmetli bir hale getirir. Bu nedenle birçok insan gerçekten mecbur olmadıkça evini taşımaz. Haksız da değiller. İstediğimiz gibi veya bize uygun bir ev bulmak, evi satın almak veya kiralamak, emlakçılar, nakliyeciler derken günlerin nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Mümkün olduğu

nca planlı hareket ederseniz bu süreci daha kolay geçirebilirsiniz. Taşınma kararı verdiniz ve yoğun araştırmalar sonucunda nihayet istediğiniz gibi bir ev buldunuz. Ardından nakliyat,taşınma öncesi temizlik gibi aşamaların nasıl halledileceğini planladınız. Sıra geldi gözünüzde dağ gibi büyüyen ev toplama ve kolileme aşamasına.

Şenkur Nakliyat olarak bir diğer ayrıcalığımız ise gözünüzde dağ gibi büyüyen ev toplama ve kolileme aşamasını güvenilir bir şekilde ambalajlayarak paketleme yaparak sizi bu yükten kurtarıyoruz.

 

Ambalajlayarak Paketleme işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz..

 • Ağır eşyalarınızı büyük kutulara koymuyoruz.

  Evden Eve Nakliyatta Ambalajlayarak Taşıma
 • Kırılabilecek olan ,ayna,cam veya kristal vazo gibi eşyalarınızı baloncuklu naylonlara sardıktan sonra kolileme işlemini yapıyoruz.
 • İçinde kırılabilecek eşya olan tüm kolilerinizin üzerine “Dikkat KırılabilecekAmbalajlayarak taşımaEşya” yazısını yapıştırıyoruz.
 • Cam bardakları ve porselen tabakları daha sert kutulara kenarları yukarı gelecek şekilde yerleştiriyoruz.Kesinlikle üst üste koymuyoruz.
 • Kırılabilecek eşyaların bulunduğu kutularda oluşabilecek boşlukları gazete veya köpüklerle dolduruyoruz.

 

 

Bu yazımızı okuduysanız buraya tıklayarak diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat

15. katta mı oturuyorsunuz ?

Taşınacak mısınız ?

Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Nakliye işlemini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda korkularınız mı var ?

Korkmayın Şenkur Nakliyat olarak sizin imdadınıza biz yetişiyoruz.

Nakliyat hizmetleri arasında sık sık tercih edilen asansörlü nakliyat, eşyaların hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızın taşıma sırasında alabileceği hasar düzeyi en aza indirilmiş olur.

Şenkur Nakliyat,kaliteli asansörlü nakliyat hizmeti ile adından sık sık söz ettirmektedir, alanında profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanı ile müşterilerine son derece hızlı ve güvenilir bir taşınma süreci oluşturmaktadır.
Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf ettiren bu nakliyat yöntemi sayesinde bizi tercih eden müşterilerimiz taşınma sürecinden memnun kalmaktadır.

Neden Asansörlü Taşımacılığı Tercih Etmeliyiz?

-Yüksek katlara gerçekleştirilen nakliye hizmetleri eşyaların merdivenlerden insan gücü ile çıkarılacak olması nedeniyle oldukça risklidir. Genellikle merdiven, kapı gibi yerlerin dar olması sebebiyle, eşyalar zarar görebildiği gibi, bina içindeki merdivenler, duvarlar, korkuluklar da zarar görebilir.
Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde çalışan personel daha az yorulacağından daha çok performans alırsınız.
-Taşınma öncesinde, bina yönetimine, komşulara haber verilmiş dahi olsa, tüm gün süren ses ve apartmanın hasar görmesi gibi nedenlerden dolayı ciddi problemler çıkabilir. Taşınmanın zorlukları içerisinde, bir de bu gibi sorunlarla uğraşmamak veya en aza indirerek, kolayca taşınmak asansörlü taşıma ile mümkündür.

Bu yazımızı okuduysanız https://senkurnakliyat.com/blog sayfamızı ziyaret ederek diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.