EVDEN EVE NAKLİYAT

NAKLİYAT FİRMASI İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI

Ev taşımak, kiracılar için en büyük zahmetlerin başında gelmektedir. Yeni bir ev bulmak, eşyaları toplayıp paketlemek, iyi bir nakliyat firması bulmak ve o eşyaları yeni eve taşımak… derken iş iyice gözümüzde büyüyor. Bu yazıyı okurken bile taşınma işinden vazgeçmiş olabilirsiniz. Tam da bu noktada  biz yardımınıza yetişiyoruz.Şirketimiz hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan bu güne, sahip olduğumuz uzman kadromuz aracılığıyla evden eve nakliyat  hizmetinde profesyonel konuma gelmiştir. Böylece sizlere de sadece yeni evinizde huzurlu bir şekilde yaşamak kalıyor.

  •  TOPLAMA

Ufak ve kırılacak eşyaların toplanması özen gösterilmesi gereken bir iştir. Market ve bakkallardan koli aramak ise apayrı bir eziyettir. Bu eziyetten kurtulmanın yanı sıra iyi bir hizmet almanın faydaları şunlardır;

  • Günümüz ekonomik şartlarında yeni eşya almak biraz sıkıntılı olabilir. Mevcut eşyalarınızın kırılma ve hasar görme riskine karşı önlemler alınır.
  • Taşınma sırasında eşyalar hijyenik bir şekilde toparlanıp kolilere yerleştirilir.
  • AMBALAJLAYARAK PAKETLEME

  • Ev taşıma kargaşası içinde hangi eşya hangi hangi kolide olduğunu hatırlamak oldukça zordur. Böyle bir kargaşaya son vermek adına  eşyaların nerede olduğunu bilmek için kolilerin üzerine etiketler yapıştırılır.
  • Firmamız eşyalarınızın sizin için değerini gözeterek darbe alma,kırılma ve çizilme gibi risklere karşı gerekli tedbirleri almaktadır.
  • NAKLİYE

Taşınırken nakliye işlemine uygun araç bulmak ve eşyaların güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaşması işin son aşamasıdır. Gelişen teknoloji ile taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız.  Deneyimli çalışanlarımız sayesinde, en hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir