EVDEN EVE NAKLİYATTA AMBALAJLAYARAK PAKETLEME

Ambalajlayarak Taşıma

Evden eve nakliyat işi, öncesi ve sonrasıyla hayatımızı uzun bir süre yorucu ve zahmetli bir hale getirir. Bu nedenle birçok insan gerçekten mecbur olmadıkça evini taşımaz. Haksız da değiller. İstediğimiz gibi veya bize uygun bir ev bulmak, evi satın almak veya kiralamak, emlakçılar, nakliyeciler derken günlerin nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Mümkün olduğu

nca planlı hareket ederseniz bu süreci daha kolay geçirebilirsiniz. Taşınma kararı verdiniz ve yoğun araştırmalar sonucunda nihayet istediğiniz gibi bir ev buldunuz. Ardından nakliyat,taşınma öncesi temizlik gibi aşamaların nasıl halledileceğini planladınız. Sıra geldi gözünüzde dağ gibi büyüyen ev toplama ve kolileme aşamasına.

Şenkur Nakliyat olarak bir diğer ayrıcalığımız ise gözünüzde dağ gibi büyüyen ev toplama ve kolileme aşamasını güvenilir bir şekilde ambalajlayarak paketleme yaparak sizi bu yükten kurtarıyoruz.

 

Ambalajlayarak Paketleme işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz..

  • Ağır eşyalarınızı büyük kutulara koymuyoruz.

    Evden Eve Nakliyatta Ambalajlayarak Taşıma
  • Kırılabilecek olan ,ayna,cam veya kristal vazo gibi eşyalarınızı baloncuklu naylonlara sardıktan sonra kolileme işlemini yapıyoruz.
  • İçinde kırılabilecek eşya olan tüm kolilerinizin üzerine “Dikkat KırılabilecekAmbalajlayarak taşımaEşya” yazısını yapıştırıyoruz.
  • Cam bardakları ve porselen tabakları daha sert kutulara kenarları yukarı gelecek şekilde yerleştiriyoruz.Kesinlikle üst üste koymuyoruz.
  • Kırılabilecek eşyaların bulunduğu kutularda oluşabilecek boşlukları gazete veya köpüklerle dolduruyoruz.

 

 

Bu yazımızı okuduysanız buraya tıklayarak diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir