OFİSTEN OFİSE NAKLİYAT

PROFESYONEL OFİS TAŞIMA HİZMETİ

ofisten ofise taşıma
Ofisten Ofise Nakliyat

Ofis taşıma diğer taşımacılıklardan çok daha hassasiyet gerektiren ve uzman kadro gerektiren bir  taşımacılık hizmetidir .Ofiste  elektronik aletlerin fazla oluşu kablo vb. aparatların taşınma sırasında zarar görmesi ve karışması  kurulum aşamasında ciddi sıkıntılar doğurur.Ofis taşımacılığında biz yılların tecrübesi ve uzman kadromuz ile sizlere kaliteli nakliye  hizmeti sunmaktayız. Ürünlerinizin zarar görmeden, birbirine karışmadan özel paketleme sistemi kullanılarak ve nakliyede de aynı hassasiyeti göstererek  sorunsuz bir şekilde yeni ofisinize  nakliyesini sağlamaktayız.

Dosya ve evraklarınız toplanıp kolilere yerleştirilmesi, mobilyalarınızın demonte edilmesi ve faks makinesi,bilgisayar gibi  elektronik aletlerinizin  paketlenmesi işlemlerinde alanında uzman ekibiz görev almaktadır .Sökülen hiçbir ürünün birbirine karışmadan ve zarar görmeden ambalajlanması ve paketlenmesi sağlanır.Yine alanın da uzman taşıma personelimiz aynı hassasiyeti göstererek eşyalarınızın  araca taşınması ve araç içerisinde zarar görmeden nakliyesinin sağlanması için güvenli bir şekilde  yerleşimlerini sağlar.Araç içerisinde yerleştirilen eşyaların seyahat halinde  devrilme ve ani hareketlerden kaynaklanabilecek hasarların oluşmaması için araç içerisinde ciddi güvenlik önlemleri alınır. Eşyalarınız zarar görmeden ofisten ofise taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Deri,kumaş  koltuk ve sandalyeleriniz özel örtüleme sistemlerimiz ile taşıma esnasında çıkabilecek hasarlara karşı güvenli hale getirilir. Aynı hassasiyet gösterilerek büro ve ofis malzemelerinde uzman ekibimizin söküm ve montaj işçilikleriyle zararsız bir şekilde nakliyat sağlanır.

Bizim için bina yüksekliğinin bir önemi yok,asansör olup olmamasının bir önemi yok.Biz varsak sorunların hiçbir önemi yok .Hangi şartta olursak olalım  eşya taşıma hizmetini  güvenli bir şekilde gerçekleştirmek ve sizlerin memnuniyetini sağlamak için Şenkur Nakliyat olarak  buradayız.
Nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir